O nás - Značková okna

O nás

Jsme dva kluci z Opavy, Rostislav Peter (stavební inženýr) a Jiří Vlach (specialista na okna).
Rosťa je technik a praktik. S podnikáním začal už v roce 1993. Nejdříve jako živnostník a v únoru 2004 rozjel Značková okna, s.r.o.
Jirka je zase kreativní. Pilku a hoblík měl v ruce už od útlého dětství a v 90. roce se zapojil do raných začátků obnovy truhlářství Hon ve Vlaštovičkách u Opavy. Jako jeden z prvních soukromých studentů v ČR pro tuto firmu vystudoval a pomohl rozvinout firmu HON – okna, dveře, s.r.o. do celorepublikově uznávané společnosti. V roce 2004 byl zlákán samostatně vést obchodní firmu v Praze, kde se odehrává podstatná část aktivit. Následně v roce 2007 založil pražské zastoupení Značková okna Praha, s.r.o.
Od roku 2007 se tedy dělí pole působnosti na Čechy – Praha a Morava – Ostrava.

Sídla a provozovny:

Praha
Provozovna, Sklad a vzorkovna Vestec – Praha západ
(areál Safina) ulice Průmyslová 25250
Sídlo - Mendíků 1396/9, Praha 4, 140 00

Ostrava
Provozovna, vzorkovna – Nad Porubkou 24, Ostrava-Svinov 721 00
Sídlo - Zámecká 20 Zámecká 488/20 Ostrava-Moravská Ostrava 702 00

Naším prvořadým cílem je uspokojit zákazníka. Víme o sobě, že nepatříme mezi nejlevnější firmy - a ani se o to nesnažíme - ale kompenzujeme to kvalitou dodávaných výrobků, technickou odborností, snahou vyjít vstříc a vyřešit problémy, které jiní „nechtějí, neumí, nemají zájem…“. Říká se, že okna mají být ozdobou a vchodové dveře dominantou domu. Proto pokud se rozhodnete pro výměnu těchto prvků nebo stavbu nového domu, většinou se jedná o investici na mnoho let a měla by vám zaručovat příjemné bydlení. Něco takového vám chceme nabídnout!

Nebudeme vám tvrdit „jsme nejlepší“, ale uděláme vše, abyste to o nás říkali VY… naši zákazníci. Není naším cílem, abyste měli pět minut radost z uzavřené smlouvy za nízkou částku, ale abyste měli dlouhodobou radost z krásných, kvalitních a správně fungujících oken. Shrnuto: u nás ta nejlevnější okna nenajdete. Nejsme ten typ obchodníka, kterého zajímají jen čísla na konci, u nás má nejvyšší prioritu kvalitní výrobek a spokojený zákazník.

Zavolejte mi zpět

Nechte nám vzkaz a my Vám zavoláme následující pracovní den.

 *
 *

Kontaktujte mne spíše:

* Povinné položky