Zabezpečení domácnosti - Značková okna

Zabezpečení domácnosti

Můj dům, můj hrad. Chraňte svůj domov a celou svou rodinu. Pomohou vám v tom inovativní produkty, jako jsou venkovní a vnitřní kamery, alarmy a chytrý zámek Doorlock. Obraťte se na nás, rádi vám doporučíme to nejlepší řešení zabezpečení domácnosti vám na míru.

Chci poslat poptávku

Door Keeper

Zapomněli jste si vzít klíče? Snadná pomoc. Odemkněte si domácnost telefonem, čipem nebo kartou. Chytrý zámek Door Keeper umožňuje sdílet a spravovat přístupy členů domácnosti i blízkých přátel. Na dálku můžete odkudkoli vpustit do domu třeba paní na úklid nebo sousedku, aby vám zalila květiny.

S chytrým zámkem Somfy Door Keeper budete mít přes aplikaci ve svém mobilním telefonu vždy přehled o tom, kdo právě přišel nebo odešel. Lze jej také propojit se systémem TaHoma® a tvořit vlastní scénáře.

Chytrý zámek Door Keeper je vysoce bezpečný, úroveň zabezpečení je shodná s bankovními standardy šifrování dat. Vložka zámku je certifikována dle evropských norem a je odolná vůči rozlomení, odvrtání a vytržení. Navíc se instalace obejde bez vrtání a jiných úprav vašich vstupních dveří.

Kamery

Také cestou do práce přemýšlíte, jestli jste zavřeli dveře na terasu nebo nezapomněli vypnout žehličku? A jak se má váš čtyřnohý kamarád? Už se nemusíte po celý den strachovat, co se doma děje. Ke kamerám od Somfy máte neustálý přístup prostřednictvím mobilní aplikace Somfy Protect.

Věděli jste, že?

 • Somfy ONE a Somfy Interiérové kamery disponují motorizovanou záklopkou, která při deaktivaci systému zakryje objektiv kamery? Vaše soukromí je tak zajištěno.
 • Přes Somfy ONE a Somfy Venkovní kamery můžete mluvit? Můžete tak rovnou zasáhnout.
 • Venkovní kamera od Somfy umožňuje také omezit oblast sledování? Nevyhlásí se tak poplach, když lidé chodí za plotem mimo vyznačenou oblast sledování.

Alarmy

Alarmy od Somfy díky chytré detekci rozpoznají, jestli se k vám dostal nezvaný host, nebo se jen prošel čtyřnohý mazlíček. Stačí, když při nastavování alarmu zvolíte, že máte psa nebo kočku. Alarm se tak rozezní, jen když se před objektivem projde člověk.

Váš dům může být chráněn, i když v něm právě jste. Alarmy od Somfy umožňují zakódovat pomocí čidel třeba jen předsíň, vchodové dveře a okna v přízemí. Vy se tak můžete doma pohybovat bez obav, že spustíte alarm. Nejrůznější scénáře si můžete nastavit v systému TaHoma®.

io

Systém io homecontrol® umožňuje obousměrnou komunikaci včetně zpětného hlášení o provedení pokynu. Dá vám tak vědět, že kamery byly zapnuté. Nemusíte tedy na to myslet a sami si vše ověřovat. Na principu io homecontrol® funguje například i systém automatizace domácnosti TaHoma®.

Ukázka scénářů

Naprogramujte si své scénáře, které nejlépe vyhovují vašemu životnímu stylu. Získáte tak více času na rodinu a vše, co máte rádi.

 • Například spuštěním scénáře „Odchod“ se zatáhnou předokenní rolety, interiérové žaluzie, zhasnou se světla a zapne alarm.
 • Scénář příjezdu: Zabezpečovací systém Somfy ONE se odkóduje, chytrý zámek Doorlock odemkne hlavní dveře, otevřou se garážová vrata a vjezdová brána a v garáži a v předsíni se rozsvítí světlo.

Vše jedním kliknutím!

Chci zabezpečit domácnost

Naše přednosti

 • Projekt od A do Z
 • Spolupráce s ověřenými partnery
 • Nejvyšší kvalita oken, kování a dalších komponentů
 • Vlastní montážní týmy
 • Showroom a profesionální poradenství

Navštivte náš showroom

Proč byste měli jít právě k nám?

 • Stabilní společnost
 • Pevná cena – vždy předem přesně víte, kolik zaplatíte
 • Rychlost – dbáme na dodržení termínu dokončení díla
 • Záruční servis je rychlý a profesionální
 • Prezentovaná kvalita, na kterou se můžete spolehnout
 • Montáže provádíme na vysoké úrovni vlastními pracovníky

Zavítejte do některé z našich 3 poboček – v Praze, Plzni a Ostravě a přesvědčte se sami o kvalitě našich produktů a prvotřídních službách, na které se u nás můžete spolehnout.

Chci navštívit Showroom

somfy somfy expert

Certifikát Somfy Expert

Zavolejte mi zpět

Nechte nám vzkaz a my Vám zavoláme následující pracovní den.

 *
 *

Kontaktujte mne spíše:

* Povinné položky